Germańska nowa medycyna

Opublikowane przez admin w dniu

Dr Hammer i to co odkrył jest w mojej opinii czymś genialnym. Dlaczego tak sądzę? Bo wiedza jaką posiada ten człowiek pozwala zrozumieć czym jest nowotwór i dlaczego akurat zaatakował w tym a nie w innym miejscu.

Kiedyś nie myślałem o tym, że umiejscowienie się raka tak bardzo zależy od stresu, tego co doświadczamy lub tego co myślimy. Okazuje się jednak, że odgrywa to kluczową rolę a wiem to dlatego, bo sprawdziłem to na swoim przypadku.

Gorąco więc zalecam każdemu aby poznawał Germańską Nową Medycynę, gdyż ta wiedza jest w stanie pomóc każdemu bez wyjątku. Pod tym adresem każdy może poznać czym w rzeczywistości są prawa, które odkrył dr Hammer: http://www.germanska-nowa-medycyna.pl


20 Komentarzy

Renata · 27-12-2009 o 00:39

Panie Marku-gratuluję tak ciekawej i pomocnej ludziom strony,pozwalającej uwierzyć że jest nadzieja na lepsze jutro.GNM -jest odkryciem wytłumaczenia przyczyny danej choroby w prosty życiowy sposób-pozdrawiam Renata

admin · 28-12-2009 o 09:56

Cieszę się, że informacje które przygotowuję są pomocne. Takie jest ich właściwie zadanie 🙂
Pozdrawiam

Jolanta · 10-01-2010 o 22:52

Dziekuje ze tak cenne wiadomosci przesylasz na moja poczte.Jestem w ogromnej potrzebie ,kazda wiedza jest dla mnie cenna .Od 7m. wykryto u mnie (rutynowe badania)
Rak pluc wybieram sie do kliniki Dr.Gersona
Jeszcze raz z calego serca dziekuje .
Pozdrawiam

admin · 11-01-2010 o 18:28

Cieszę się, że informacje zawarte na blogu się przydały i jestem pewny, że pobyt w klinice dr Gersona przyniesie spodziewane efekty, czego Pani życzę 🙂

m · 12-01-2010 o 19:44

ta smieszna pseudo medycyna zabila moja mame! wmawiali jej rozne rzeczy ktore nie mialy wogole odbicia w rzeczywistym stanie rzeczy! ich diagnozowanie choroby poprzez tomografie mozgu idiotyzm wedlug ktorego moja mama miala miec powiekszona sledzione, w rzeczywistosci okazal sie guzem wielkosci noworodka! ich zakaz konsultowania sie z lekarzami doprowadzil do stanu w ktorym moja mama lezy na oddziale paliatywnym w stanie nie do poprawienia, czekajac na smierc ktora bedzie ulga po tym co przezywa teraz! nikomu nie zycze takich przejsc! dlatego kazdemu czlowiekowi ze zdrowym rozsadkiem radze nie wdawac sie w ta pseudo medycyne bo to jest nic innego jak brednie! sa niczym innym jak lowcami dusz! bo gdyby 2 lata temu kiedy stwierdzono u mojej mamy malego guza jelita grubego byla zoperowana bez koniecznosci uzycia chemii bylaby teraz pewnie zdrowa kobieta pod nadzorem lekarzy a nie slaba marna osoba ktora w niczym nie przypomina tej ktora zaczela to nibyleczenie!
ludzie myslcie! nie dajcie sie idiotyzmom!

admin · 14-01-2010 o 16:57

Przede wszystkim współczuję tego w jakim stanie znajduje się mama. Warto jednak pamiętać o tym, że ważne jest czy osoba, która zajmowała się mamą ma odpowiednią wiedzę. Nie staję przy tym za tą osobą bo nie wiem jaki był przebieg konsultacji.
Nie wiem natomiast co jest śmiesznego w tym, że ktoś z dokładną precyzją podaje powód pojawienia się guza w konkretnym miejscu, co zrobił dr Hammer. Na pewno trudno przechodzić sytuacje, w której ktoś bliski jest w ciężkim stanie. Dla mnie GNM pokazała bardzo dokładnie dlaczego miałem raka i co było jego powodem.
Odnośnie więc GNM, osobiście nie mam żadnych wątpliwości co do jej słuszności. Poza tym nikogo nie próbuje się zabić kto nie ma racji i jego wiedza jest całkowicie bezpodstawna a wiedza Hammera ma ogromne znaczenie dla przemysłu farmaceutycznego bo sprawia, że stosowanie się do GNM całkowicie pozbawiłoby ów przemysł pieniędzy bo nie byłoby kogo leczyć.
Na koniec chcę dodać jedną rzecz. Germańska Nowa Medycyna to nie sposób na leczenie a uzmysłowienie samemu sobie jak ogromny wpływ ma na nasz stan zdrowia masa różnych zdarzeń czy sytuacji oraz to jakie mamy dominujące myśli. Leczenie zostawmy naszym organizmom bo mają one wystarczającą siłę aby poradzić sobie ze wszystkim.

UGG Boots · 16-02-2010 o 04:20

This article was helpful in a paper I am writing for my thesis.

Thanks

Bernice Franklin

UGG Boots
UGG Purses
Classic Tall Chestnut

zabawki edukacyjne · 08-05-2010 o 18:32

Pozdrawiam i powodzenia z nowymi wpisami na bloga!.

digi · 06-06-2010 o 12:06

Bardzo ciekawe założenia. Sam zajmuję się gnm od prawie 2 lat, ale ostatnio zwróciłem uwagę na inne metody leczenia i wtedy powstały moje wątpliwości. Skoro gnm jest „jedyną ścieżką” do zdrowia, to takie terapie jak Gersona, wit B17 oraz rózne kuracje leczące raka i inne choroby są fałszywe, ponieważ człowiek raczej nieświadomie nie rozwiąże konfliktu, którego nawet z pomocą gnm ciężko wyciągnąć z przeszłości. owszem według gnm choroby mogą też powstać z braku witamin i przy zatruciach i wtedy terapie i diety Tombaka, Gersona… są pomocne.
Według gnm mam konflikt, znam jego przyczynę i według gnm go rozwiazałem, ale fizyczne zmiany na skórze nie znikły, jedynie zioła mi pomagają…
Pozdrawiam wszystkich oprócz ludzi trujących świat 🙂

admin · 06-06-2010 o 16:32

Wydaje mi się, że wszystko co napisałeś poza GNM są po prostu „wspomagające” leczenie a przede wszystkim samopoczucie i należy też spojrzeć na to z tej strony, że jeśli jakaś „terapia” mówi np. jak mamy się żywić to tak na prawdę jest odpowiednim sposobem w jaki sposób mamy jeść i mówienie „dieta” nie jest do końca prawdą. Wszystko opiera się na GNM jeśli chodzi o psychiczne podejście do zdrowia ale pod kątem fizycznym dieta i wszystko co naturalne wspomaga stan zdrowia.

wisconsin union theater madison wi · 25-10-2010 o 10:44

Another a informative great post by you hope to come back more really soon.

Team Roster · 30-10-2010 o 06:23

Best you could make changes to the post subject title Germańska nowa medycyna | Jak w 90 dni pokonałem raka? to something more suited for your blog post you write. I enjoyed the blog post even sononetheless.

animal cuts review · 23-11-2010 o 16:59

Hiya decent written content for Germańska nowa medycyna | Jak w 90 dni pokonałem raka? jqriznafketoxv.

patrycja · 01-02-2011 o 06:20

szukam informacji na temat leczenia metoda GNM malych dzieci, czy sa jakies zrodla? bede bardzo wdzieczna. mam tez pytanie dotyczace pani w. tomczak, kraza rozne niezbyt pochlebne informacje na jej temat, np. ze reporterzy tvn kupili od niej preparat krzemowy, ktory po zbadaniu w instytucie, okazal sie byc zwykla woda kranowa.
pozdrawiam, p.

admin · 01-02-2011 o 12:00

Sądzę, że należy trochę poszukać informacji na stronie GNM. Myślę, że kilka ciekawych historii dotyczących dzieci się tam znajdzie.
Jeśli chodzi o Panią Tomczak i o preparat krzemowy to cóż… sam go zażywam do dnia dzisiejszego a pierwsze efekty odczułem sam na sobie kiedy miałem możliwość spotkać się z chorobą o nazwie „rak”. Na pytanie czy zamiast preparatu była woda kranowa mogę powiedzieć tylko tyle, że sam tych wyników badań nie widziałem a o Pani Tomczak nie mogę powiedzieć złego słowa. Takie jest moje zdanie. Zdanie osoby, która jak wiele innych zażywa preparat krzemowy.

edyta · 20-03-2011 o 11:29

Dziękuję za informację, które dostaję są bardzo cenne i pomocne!

salsa · 21-08-2011 o 23:27

Do Jolanty,
w wiadomości z dnia 10 stycznia 2010 podałaś, że wykryto u Ciebie raka płuc i wybierasz się do kliniki Gersona.
bardzo chciałabym się z Tobą skontaktować. Proszę odezwij się do mnie.

Anna · 06-11-2013 o 03:19

Zastanawia mnie, dlaczego nie podasz na początku informacji o tym, że chcesz sprzedać ebooka, tylko sprawiasz fałszywe wrażenie, że jest on za darmo. Chcesz profitować z ludzi chorych na raka? Weź się człowieku zastanów – stosuj uczciwe techniki sprzedaży, zwłaszcza w tym temacie

admin · 12-12-2013 o 23:21

Ebook jest tylko dla tych, którzy chcą go przeczhytać a blog posiada dosyć sporo informacji żeby z nich czerpać wiedzę.
Pozdrawiam serdecznie

Zosia · 12-04-2017 o 02:34

Dobry wpis. Dodaję stronę do ulubionych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podgląd komentarza: