Paraliż a surowe jedzenie

Opublikowane przez admin w dniu

Okazuje się, że sparaliżowane ciało potrafi dzięki surowemu jedzeniu dojść do pełni sprawności. Jest to kolejny dowód na to, że surowe jedzenie najbardziej pomaga naszym organizmom w doprowadzeniu wszystkiego do porządku.

Poniżej umieściłem film jako dowód na to, że paraliż nie jest przeszkodą nie do przeskoczenia.
7 Komentarzy

Lidia Szadkowska · 31-03-2010 o 21:30

Wspaniała dziewczyna i bardzo mądra.Nie poddała się i postanowiła coś zrobic, by znów być w pełni energii i sprawną! Jestem pełana podziwu dla niej.Uwierzyła we własciwości lecznicze swojego organizmu.Własny organizm sam jest w stanie pozbyć się choroby.Jest wyposażony w czynniki uzdrawiające,a jesli mu się w tym mądrze pomaga,to efekt jest jaki widać na załączonym filmie. Wiem o tym również z własnych doświadczeń. Po takim samym okresie leczenia medycznego (3,5 roku) wzięłam się sama za własne leczenie nieuleczalnej choroby(rzs), która ma takie samo podłoże jak szereg innych chorób cywilizacyjnych i nieuleczalnych.Dziś jestem pełna energii i korzystam z życia.Leki tylko pogarszały mój stan,jak wielu innych leczących się,a perspektywa wyleczenia była żadna.Więc po co się tak leczyć skoro nie ma możliwości być zdrowym? Surowe jedzenie dostarcza organizmowi pełną gamę witamin i biopierwiastków, a tylko te potrafią uzdrawiac.Oby tylko wszyscy ludzie chcieli to zrozumieć, a nie byłoby wśród nas chorych.Gdy byłam na sympozjum lekarskim w Radawie,wspaniała pani doktor Ewa Dąbrowska opowiadała i pokazywała na slaidach jak dietą wyprowadziła mężczyznę sparaliżowanego od 12 lat! Właśnie dietą,a nie lekami.Ofiarowała mu nowe życie,a nie wegetację, jak to czyni medycyna akademicka. Takich przypadków jest tysiące, miliony,ale nie są one ujawniane.Ja nie powróciłam już nigdy do dawnego menu.Do dziś nie jadam nic co pochodzi od zwierząt.I cieszę się pełnią życia.Wszystkim chorym i zdrowym życzę wiary we własne siły i moc uzdrawiającą własnego ciała.L.Szadkowska.

admin · 01-04-2010 o 16:24

Oby więcej ludzi chciało się dzielić swoimi doświadczeniami tak jak Pani. Ma to niewątpliwie duży wpływ na to jaką decyzję podjąć kiedy „dotyka” nas choroba.

sklep z zabawkami · 11-05-2010 o 14:28

Bardzo interesuj¹cy post. Niew¹tpliwie wpadnê jeszcze po wiêcej intryguj¹cych treœci.

zabawki dla dzieci · 12-05-2010 o 14:21

Masz wiecej informacji na ten tamat ?

zabawki dla dzieci · 12-05-2010 o 15:03

Pozdrawiam i zapraszam na moja www. bertussklep4545

admin · 13-05-2010 o 11:25

Postaram się znaleźć.

halina · 06-11-2010 o 23:23

Wiadomości cudne! Dziewczyna bardzo zdyscyplinowana i dlatego osiągnęła sukces, czego niestety, nam brakuje:)))
Zastanawiam się nad surową dietą ale brakuje mi…odwagi;
nie wiem jak podejść do takiego żywienia na co dzień, gdzie i jakie produkty na szeroką skalę można sobie załatwić /w miarę tanie/- to nie takie proste w naszych warunkach ekonomicznych:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podgląd komentarza: